ثبت نام سبد خرید ۰

۶ نکته مهم در طراحی داخلی اتاق خواب دختران نوجوان

۶ نکته مهم در طراحی داخلی اتاق خواب دختران نوجوان
3 سال پیش | 218 views
(0 رای )

در طراحی اتاق خواب برای دختران نوجوان قطعا نمی توان گفت دو دختر با یک سن و سال مشخص در مقایسه با یکدیگر  از نظر روحیه ، سلیقه و انتخاب ها  کاملاً شبیه هم باشند. اما تعدادی از سلایق و انتخاب ها به صورت مشترک، شامل همه دختران نوجوان خواهد شد.

حرف اول دختران نوجوان  نیاز به یک فضای خصوصی و مختص به خود دارند که بهترین فضا در خانه اتاق خواب آنهاست.در اینجا ۶ نکته مهم طراحی برای دکوراسیون اتاق خواب دختران نوجوان پیشنهاد شده، که مهم، قابل توجه و مشترک بین همه آنهاست :

جایی برای نگهداری و سازماندهی لباس ها

شاید یک کمد بزرگ جادار، یا یک رگال ساده خاص در هر صورت جایی برای نگهداری از لباس ها و لوازم شخصی  لازمه ی یک اتاق خواب دختر نوجوان است .

دیواری برای درج ایده های بزرگ و الهام بخش

در نوجوانی قطعا دیواری برای درج ایده ها و آرزوها، اشعار و ترانه ها و پوسترهای دیواری خواهید داشت در طراحی اتاق خواب برای دختران نوجوان این نکته را در نظر بگیرید که دکوری برای درج این ایده ها در نظر بگیرید.

محدوده میز تحریر

تکالیف مدرسه را در مقابل ذهن خود نگه دارید با داشتن یک میز تحریر در اتاق خواب یک منطقه خصوصی از اتاق را برای انجام کارهای روزانه همانند: تکالیف مدرسه ، نوشتن و نقاشی کردن و… در نظر بگیرید  .

غرور دخترانه 

محلی مناسب برای آرایش و میکاپ  و حاضر شدن در داخل اتاق دختران نوجوان ضروری است.

بهترین نقطه  از اتاق را برای حاضر شدن ، پوشیدن ، آماده شدن آنها در نظر بگیرید آنچه که نیاز دارند برای نگهداری محصولات زیبایی روزانه مورد استفاده خود انتخاب یک میز آرایش شیک و زیبا تاثیر زیادی در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب آنها خواهد داشت.

 تخته سیاه  گچی

برای نوجوانان خلاق یک محل برای ابراز خلاقیت خود با ارسال ایده ها، فکرها بر روی تخته سیاه .ایجاد یک فضای کاملاً شخصی برای شکوفا شدن مهارت ها ، خلاقیت ها و برنامه ریزی جهت رشد استعداد آنها به شمار می آید که یادآوره آنچه که می خواهند باشنده و آنچه که باید انجام دهد

 گل های تازه و گیاهان طبیعی 
فضای اتاق خواب آنها  را با یک گلدان از گل های رنگارنگ بر روی کمد یا میز زیباتر و سرگرم کننده تر کنید با گیاهان و گل های تازه یک حس فوق العاده را هر روز تجربه خواهند کرد .

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید !

دیدگاه خود را وارد نمایید

دیدگاه ها (0)